Yaşam

Türk Ytong Çocukları 23 Nisan’ı “Atatürk Marşı” ile Kutladılar

Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkçe Ytong’da coşkuyla kutlandı.

Ytong çocukları kutlamalara hep birlikte söyledikleri Atatürk Çocuk Marşı ile katıldılar.

60 yıldır Türkiye’de modern inşaatın başına geçen Türk Ytong, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanlarının çocukları ile birlikte coşkuyla kutladı.

Türk Ytong’un 5 fabrika ve genel müdürlük çalışanlarının çocukları ile Türk Ytong Çukuryurt İlkokulu öğrencilerinin de katıldığı koroda renkli görüntüler eşliğinde Atatürk’ün Çocukları Marşı söylendi. Birleştirilen görsellerle oluşturulan görsel, Türk Ytong’un sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Türkiye’nin geleceği çocuklarımızdır.

Turkish Ytong Genel Müdürü Tolga Öztoprak Bu yıl Cumhuriyetin 100. yılını ve Türk Ytong’unun 60. yılını kutladıklarını belirterek, “Bizim için çok özel bir yıl yaşıyoruz. Ülke olarak yaşadığımız zor günlerde 23 Nisan’da çocuklarımızın coşkusunu görmek bizleri gelecek adına umutlu ve mutlu ediyor. Ülkemizin ve Türk Ytong ailesinin geleceği olan çocuklarımızla bir arada olmaktan, genç nesillerle Mustafa Kemal Atatürk’ü anmaktan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm çalışanlarımızın katılımıyla kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. ” söz konusu.

Çocukların keyifli vakit geçirmelerini ve Türk Ytong ailesinin değerli birer parçası olduklarını hissetmelerini istediğini sözlerine ekleyen Tolga Öztoprak, şöyle devam etti:

“Çocuklarımızla çok anlamlı bir marş söyledik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ruhunu en güzel haliyle yansıtan marşın sözlerini çocuklarımızın ileride bu değerleri öğrenmelerini yürekten temenni ettik. Ytong ailesi olarak paylaştığımız bu sevincin nesiller boyu artarak devam etmesi en büyük dileğimizdir. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. ve Türk Ytong’unun 60. yılını kutladığımız bu yılda, çocuklarımıza güvenle yaşayabilecekleri çağdaş bir yaşam alanı ve sürdürülebilir bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. . Ülkemizdeki tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu