Haber

TİP Milletvekili Adayları Kimler? 2023 Genel Seçimlerinde 28. Dönem TİP Milletvekili Adayları Kimlerdir?

14 Mayıs Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Türkiye’nin gözleri siyasi partilerin aday listelerinde. Emek ve Özgürlük İttifakı çatısı altında seçime giren Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili adayları da belli oldu. Açıklanan listelere göre Türkiye Personel Partisi Genel Başkanı Erken Baş, İstanbul 3. bölge birinci adayı oldu. TİP’in 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde 49 il ve 52 ilçeden milletvekili adayı kesin oldu. Peki 2023 TİP milletvekili adayları kimler? 28. dönem TİP milletvekili adayları kimlerdi?

Detaylar burada…

TİP kaç ilde, kaç ilçede milletvekili adayı çıkardı?

Emek ve Özgürlük İttifakı çatısı altında 28. Dönem Genel Seçimine giren Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili adayları belli oldu.

TİP’in 28’inci Milletvekili Seçimi’nde 49 il ve 52 seçim bölgesinden seçime gireceği açıklandı.

TİP İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları

İSTANBUL 1. BÖLGE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİL

  • İSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİLİK

  • İSTANBUL-1 3 ALİ RONAY

  • İSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUT

  • İSTANBUL-1 5 SEDAT DUREL

  • İSTANBUL-1 6 TYFUN BİL

  • İSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİM

  • İSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLU

  • İSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLU

  • İSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİR

  • İSTANBUL-1 11 MAHBIP DİLEKLERİ

  • İSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLI

  • İSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇ

  • İSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOY

  • İSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPE

  • İSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMEN

  • İSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSEL

  • İSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİ

  • İSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBAN

  • İSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTASI

  • İSTANBUL-1 21 HAREKETLİ PINAR

  • İSTANBUL-1 22 MUHTEŞEM DURUMU

  • İSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİREL

  • İSTANBUL-1 24 OKTAY RAIF ÜNİVERSAL

  • İSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇ

  • İSTANBUL-1 26 MEHMET ACAR

  • İSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIK

  • İSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN ​​​​KAYA

  • İSTANBUL-1 29 GÜNER YENER

  • İSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVER

  • İSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHAN

  • İSTANBUL-1 32 ESMA KARA

  • İSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURAN

  • İSTANBUL-1 34 CENK VERDİ

  • İSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN

İSTANBUL 2. BÖLGE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIK

  • İSTANBUL-2 2 MİSRA ÖZ

  • İSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTI

  • İSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN URBARLI

  • İSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRK

  • İSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFA

  • İSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ SENVARDAR

  • İSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOY

  • İSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞ

  • İSTANBUL-2 10 EVİN DOĞUSUNDA

  • İSTANBUL-2 11 ŞENNUR ŞİRBUDAK

  • İSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIK

  • İSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİL

  • İSTANBUL-2 14 METİN AKIN

  • İSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇIN

  • İSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİN

  • İSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSES

  • İSTANBUL-2 18 BAHA AYDIN

  • İSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSAL

  • İSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLU

  • İSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGEL

  • İSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞ

  • İSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYA

  • İSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇ

  • İSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞ

  • İSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZ

  • İSTANBUL-2 27 HASAN KARAYIGIT

İSTANBUL 3. BÖLGE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞ

  • İSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMEN

  • İSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALU

  • İSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLU

  • İSTANBUL-3 5 HASRET TEKE

  • İSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAY

  • İSTANBUL-3 7 JYAN AYBAR

  • İSTANBUL-3 8 AYLIN DOĞAN

  • İSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TIRYAKİ

  • İSTANBUL-3 10 NİLAY BARKIN

  • İSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAK

  • İSTANBUL-3 12 EKREM ERDİN

  • İSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZ

  • İSTANBUL-3 14 AHMET ORAL

  • İSTANBUL-3 15 EBRU KIRANER

  • İSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİK

  • İSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOY

  • İSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLU

  • İSTANBUL-3 19 ÖMER TURA

  • İSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLU

  • İSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞAN

  • İSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZER

  • İSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZ

  • İSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLU

  • İSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇ

  • İSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYA

  • İSTANBUL-3 27 BEĞENİ ÖZEL

  • İSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAK

  • İSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOY

  • İSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCE

  • İSTANBUL-3 31 ANIL GÜLER

  • İSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİN

  • İSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞAN

  • İSTANBUL-3 34 BİRİNCİ ERKORKUT

  • İSTANBUL-3 35 GİZEM YERİK

  • İSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN

TİP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları

  • İZMİR-2 1 İRFAN DEĞİRMENCİ

  • İZMİR-2 2 MEHMET KANİ

  • İZMİR-2 3 İŞLİ HALKI

  • İZMİR-2 4 ADALET ADAMI

  • İZMİR-2 5 HASRET AVCI

  • İZMİR-2 6 AYDIN ​​TEPE

  • İZMİR-2 7 AYKUT YÜKSEL

  • İZMİR-2 8 DENİZ ŞARTI

  • SENA YAZIBAĞLI SELANİK İZMİR-2 9 MEVLU’DA

  • İZMİR-2 10 ALİ HAYDAR ÖZTÜRK

  • İZMİR-2 11 HOŞ ÖZTÜRK

  • İZMİR-2 12 OYA OYBİR midilli

  • İZMİR-2 13 BEYZA YAMAN

  • İZMİR-2 14 MELİS AYDINLI

TİP Ankara 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları

ANKARA 2. BÖLGE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-2 1 ÖZGÜR AYBAŞ

  • ANKARA-2 2 YELDA KOÇAK URFA

  • ANKARA-2 3 BEKTAŞ İSTEK DİNAMİK

  • ANKARA-2 4 ÖZDİL UÇÖZ

  • ANKARA-2 5 AŞK HAZIR

  • ANKARA-2 6 ASİYE SÜLLÜ

  • ANKARA-2 7 FATİH ÖZAKOĞLU

  • ANKARA-2 8 UZMAN ÜNSAL ERİŞ

  • ANKARA-2 9 BARIŞ AYDOĞAN

  • ANKARA-2 10 YERSU BÜYÜKDAĞ

  • ANKARA-2 11 MUSTAFA ERTARAKÇI

ANKARA 3. BÖLGE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-3 1 OZAN BİNGÖL

  • ANKARA-3 2 MİSKET ELİF ÇONGUR

  • ANKARA-3 3 TUĞBA GÜRSOY

  • ANKARA-3 4 ARMAĞAN GÜLŞEN KARAKADIOĞLU

  • ANKARA-3 5 DİLARA MAHMURE DOLGUNYÜREK

  • ANKARA-3 6 EGE BELİRTİLMİŞTİR

  • ANKARA-3 7 BEKİR TUNCAY ÇELEN

  • ANKARA-3 8 OZAN YURDAKAL

  • ANKARA-3 9 MUSTAFA KOLECU

  • ANKARA-3 10 EBRU BEŞE

  • ANKARA-3 11 ERSİN BEYTEMUR

  • ANKARA-3 12 ILGIN BARAN ÖCAL

TİP 2023 Milletvekili Adayları

ADANA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ADANA 1 HIS YILMAZ

  • ADANA 2 SEDA AŞKIN

  • ADANA 3 AHMET FARUK ULAŞ

  • ADANA 4 MESUT KOYUNU

  • ADANA 5 UTKU ALEMDAROĞLU

  • ADANA 6 DİLA AKAR

  • ADANA 7 MERYEM MAZMAN KARTAL

  • ADANA 8 ONURCAN GÜRBÜZ

  • ADANA 9 EDA BAHAR KOCABEYLER

  • ADANA 10 HÜSEYİN EVGİN

  • ADANA 11 OĞUZCAN KILIÇ

  • ADANA 12 MEHMET SELİM AKMAN

  • ADANA 13 MUSTAFA ÇELİK

  • ADANA 14 SEMİH AKKIRCIK

  • ADANA 15 EREN ARARAT

AFYONKARAHİSAR TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AFYONKARAHİSAR 1 PINAR ŞİŞLİTUNA

  • AFYONKARAHİSAR 2 LALE PELİN BEYAZIT

  • AFYONKARAHİSAR 3 ARDA DUVARCI

  • AFYONKARAHİSAR 4 SEVİL ALTIN

  • AFYONKARAHİSAR 5 CAFER ÖZTÜRK

  • AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ORBAY

AKSARAY TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AKSARAY 1 DENİZ AYI

  • AKSARAY 2 BÜYÜK ERSİN KAHRAMAN

  • AKSARAY 3 RAMAZAN KORKMAZ

  • AKSARAY 4 SONER ASLAN

AMASYA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AMASYA 1 MELİK ÖZTÜRK ARDUÇ

  • AMASYA 2 EREN GÖNEN

  • AMASYA 3 DİLAVER ÖZTÜRK

ANTALYA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANTALYA 1 YUNUS BAŞARAN

  • ANTALYA 2 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU

  • ANTALYA 3 Emir ULUTAŞ

  • ANTALYA 4 TUNCAY KOÇ

  • ANTALYA 5 EMİNE BÜYÜKNOHUTÇU

  • ANTALYA 6 AYŞE BİLGE KAL

  • ANTALYA 7 EZGİ ALTINKURT SAĞLIK

  • ANTALYA 8 KERİM UĞUR

  • ANTALYA 9 GÜLİZAR KOCADAĞ

  • ANTALYA 10 HASAN GİRGİNEL

  • ANTALYA 11 AYFER GÜNEŞHAN

  • ANTALYA 12 AHMET ELATAŞ

  • ANTALYA 13 BETÜL ÜRKÜTEN

  • ANTALYA 14 GAMZE PELİN DEMİRCAN

  • ANTALYA 15 BİLGE GÜÇ

  • ANTALYA 16 LEYLA ÇELEBİ

  • ANTALYA 17 MEHMET UTKAN ÇOBANOĞLU

ARTVİN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ARTVİN 1 FEYZULLAH SERKAN ACAR

  • ARTVİN 2 TİMUR ŞİMŞEK

BALIKESİR TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BALIKESİR 1 SERHAT SUHA ÖZCAN

  • BALIKESİR 2 MÜGE OKUYUCU

  • BALIKESİR 3 AZELYA SUNGUR

  • BALIKESİR 4 ŞERİFE SEVİM ŞENEL

  • BALIKESİR 5 OKTAY ŞÜKÜR

  • BALIKESİR 6 BARAN BAKIR

  • BALIKESİR 7 GİZEM YOĞURTÇU

  • BALIKESİR 8 CEM ÇANTAŞ

  • BALIKESİR 9 FATİH NİYAZİOĞLU

BAYBURT TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BAYBURT 1 AYSEL SILI

BİLECİK TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİLECİK 1 CENK DİK

  • BİLECİK 2 CEYLAN ÖZÇELİK

BOLU TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BOLU 1 FİGEN ÇAKIR

  • BOLU 2 ERAYCAN SAFA

  • BOLU 3 ÖMER BARIŞ SAFI

BURSA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURSA-1 1 MAHMUT HAKAN KOÇAK

  • BURSA-1 2 HELIN İLCEK

  • BURSA-1 3 ERHAN İMRALI

  • BURSA-1 4 SELAHADDİN HABİB GÖBELEZ

  • BURSA-1 5 TİMUR TORGAY

  • BURSA-1 6 HAREKET GÜNÜ PAZAR

  • BURSA-1 7 SUAT ŞENOCAK

  • BURSA-1 8 BUSENUR ÇOBAN

  • BURSA-1 9 İSİM MURAT DEMİRHAN

  • BURSA-1 10 REFAİİ REFAİOĞLU

ÇANAKKALE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANAKKALE 1 AYFER GÖLÜ

  • ÇANAKKALE 2 REYHAN ÇALIŞKAN

  • ÇANAKKALE 3 MUHHAMED YAVAŞ

  • ÇANAKKALE 4 DORUK ULAŞ ÖZDEMİR

ÇANKIRI TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANKIRI 1 AŞK HASRET GÜLMEZ

  • ÇANKIRI 2 MURAT ÖZBEK

ÇORUM TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇORUM 1 HABİBE ALKAN

  • ÇORUM 2 CANSEVER EKER

  • ÇORUM 3 CAN NESİMİ KARABİBER

  • ÇORUM 4 ASMİN NİMET SİNGEZ

DENİZLİ TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DENİZLİ 1 YAĞMUR YALÇIN

  • DENİZLİ 2 COŞKUN ÇETİN

  • DENİZLİ 3 PELIN ŞEN

  • DENİZLİ 4 SERDAL ATTI

  • DENİZLİ 5 SERDAR AŞCI

  • DENİZLİ 6 İSMAİL RUH DEMEZ

  • DENİZLİ 7 HATİCE KIRIS

DÜZCE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DÜZCE 1 ALA İŞLERİ

  • DÜZCE 2 IRMAK SAÇKESEN

  • DÜZCE 3 EBRU ŞEN

EDİRNE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • EDİRNE 1 GÜRAY MUHCU

  • EDİRNE 2 CANER SOYDAN

  • EDİRNE 3 ZELAL ÖZCAN

  • EDİRNE 4 İLHAN BİLECİK

ERZİNCAN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ERZİNCAN 1 MÜSLÜMAN ETLEÇ

  • ERZİNCAN 2 ÜNAL ÖZÇELİK

ESKİŞEHİR TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ESKİŞEHİR 1 GÖKAY BAŞAR

  • ESKİŞEHİR 2 FATMA GİRGİN

  • ESKİŞEHİR 3 AYHAN KAYA

  • ESKİŞEHİR 4 ASLIHAN TERRE

  • ESKİŞEHİR 5 BEDİ UYGAR UĞURLU

  • ESKİŞEHİR 6 YALÇIN KOMŞU

GİRESUN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GİRESUN 1 NİHAL MEMİŞ DİZDAR

  • GİRESUN 2 HAYAT KESİNLİKLE

  • GİRESUN 3 FIRAT KURTAL

  • GİRESUN 4 NESLİHAN ÖZAL

GÜMÜŞHANE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GÜMÜŞHANE 1 BAHADIR YAVUZ

  • GÜMÜŞHANE 2 HASRET DOĞAN

HATAY TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • HATAY 1 ŞERAFETTİN CAN ATALAY

  • HATAY 2 AYLİN ACIRGÖZ

  • HATAY 3 MEHMET ALİ GÜMÜŞ

  • HATAY 4 EMRAH KARACAY

  • HATAY 5 HASAN ASKAR

  • HATAY 6 NURCAN ÖRDEĞİ

  • HATAY 7 CANSU DALOĞLU

  • HATAY 8 BARIŞ DAĞI

  • HATAY 9 ABDULHAMİT YAYAR

  • HATAY 10 HÜSEYİN AKGÖL

  • HATAY 11 HASRET PARLAK

ISPARTA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ISPARTA 1 ZÜBEYDE ARSAN

  • ISPARTA 2 CAFER YELSALI

  • ISPARTA 3 ALİ IŞIK DÖNMEZ

  • ISPARTA 4 OYLUN ERCAN

KARABÜK TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARABÜK 1 GÜN FULYA UZ

  • KARABÜK 2 DİLEK BOYUTU

  • KARABÜK 3 ÖZÜM HANCI

KARAMAN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARAMAN 1 EZGİ GÜLŞEN

  • KARAMAN 2 KENAN YILMAZ

  • KARAMAN 3 OĞUZ YAŞARGIL

KAYSERİ TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KAYSERİ 1 AHMET ÇAKIR

  • KAYSERİ 2 NAZİR KAPUSUZ

  • KAYSERİ 3 İLAYDA TOK

  • KAYSERİ 4 HASRET DEMİR

  • KAYSERİ 5 SERCAN LAÇIN

  • KAYSERİ 6 EREN GÜRPINAR

  • KAYSERİ 7 AHMET İŞBİLEN

  • KAYSERİ 8 BERİL KARABULUT

  • KAYSERİ 9 CEVHER ÖZBOLAT

  • KAYSERİ 10 AYSEL DUMAN

KIRIKLARELİ TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRKLARELİ 1 ZEYNEP BİLGİÇ

  • KIRKLARELİ 2 YILMAZ BİÇER

  • KIRKLARELİ 3 DENİZ ÖZTÜRK

KIRŞEHİR TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRŞEHİR 1 SİNAN YILDIRIM

  • KIRŞEHİR 2 FUNDAGÜL DEMİRKOL

KONYA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KONYA 1 BİLAL ORTAKALAYCI

  • KONYA 2 PINAR BABİR

  • KONYA 3 İBRAHİM ALTINpınar

  • KONYA 4 BİLGE KAAN ÖZDAL

  • KONYA 5 YUNUS KOCA

  • KONYA 6 MUHAMMED ENES AKUGUR

  • KONYA 7 AYŞE BAĞLAMIŞ

  • KONYA 8 DENİZ CAN AYDIN

  • KONYA 9 YAĞMUR PAKETİ

  • KONYA 10 MAHI ÖZNUR BİLEN

  • KONYA 11 CENAN ŞARMAN UTKU

  • KONYA 12 ÖMER ERYETKİN

  • KONYA 13 NURCAN KAYA

  • KONYA 14 SERKAN TUNÇ KEÇELİ

  • KONYA 15 AYŞE ERDOĞAN

KÜTAHYA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KÜTAHYA 1 İBRAHİM BEYTULLAH SAYAR

  • KÜTAHYA 2 ADNAN PAK

  • KÜTAHYA 3 MUSTAFA ÖZMEN

  • KÜTAHYA 4 BURAK ŞERİF KARATEKE

  • KÜTAHYA 5 UTKU ÇİFCİ

MERSİN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MERSİN 1 HAKAN GÜNEŞ

  • MERSİN 2 EBRU ÇERÇİ

  • MERSİN 3 BÜLENT UFUK ATEŞ

  • MERSİN 4 GENCER BAYKÜL

  • MERSİN 5 ŞİLAN EKİNCİ

  • MERSİN 6 UĞURCAN ESİROĞLU

  • MERSİN 7 AYŞE SİBEL LEVENT

  • MERSİN 8 ALİ HAKAN ÇETİN

  • MERSİN 9 TENZİLİ HEROLED AK

  • MERSİN 10 OĞUZ ÖZCANLI

  • MERSİN 11 OLCAY YILMAZ ULUG

  • MERSİN 12 KAMURAN GÜNAY

  • MERSİN 13 DENİZ aslanı

MUĞLA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MUĞLA 1 MEHMET ASLANTUĞ

  • MUĞLA 2 SEVİNÇ TUNCER GÜNGUT

  • MUĞLA 3 OSMAN GÜLGÜN

  • MUĞLA 4 MEHMET YAPICI

  • MUĞLA 5 YAĞMUR ÖZGÜR GÜVEN

  • MUĞLA 6 FÜSUN ÜNLÜSOY

  • MUĞLA 7 NEŞET KARADAĞ

NEVŞEHİR TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NEVŞEHİR 1 HAYRETTİN BAYER

  • NEVŞEHİR 2 GÜLÇİN AKSU DENİZHAN

  • NEVŞEHİR 3 ELEMENT KUMARTAŞLIOĞLU SAÇMALIOĞLU

NİĞDE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NİĞDE 1 ELIF ÖNDER

  • NİĞDE 2 KEREM TANILKAN

  • NİĞDE 3 EKİN DİCLE ERBİLGİN

ORDU TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ORDU 1 AYŞEGÜL AYDIN ​​​​ŞENGÖZ

  • ORDU 2 ERTUĞRUL KAHRAAMN

  • ORDU 3 MERT EFE

  • ARMY 4 DENİZ ARSLANTÜRK

  • ARMY 5 TANSU AYIK

  • ARMY 6 HAKAN DUYAN

OSMANİYE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • OSMANİYE 1 SABIHA GÜNDÜZALP

  • OSMANİYE 2 MUSTAFA DENİZLİ

  • OSMANİYE 3 ONUR TOSUNÖZ

  • OSMANİYE 4 BURAK SARIBIYIK

RİZE TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • RİZE 1 BİLSAY KANAT

  • RİZE 2 METİN KARADENİZ

  • RİZE 3 AYBÜKE GÜZEL

SAKARYA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAKARYA CANLI 1 Mutluluk

  • SAKARYA 2 PELIN SÖNMEZ

  • SAKARYA 3 UĞUR ARAÇLARI

  • SAKARYA 4 İNCİNUR ALA

  • SAKARYA 5 PELİ ŞORT

  • SAKARYA 6 ŞEVVAL LEYLA KOCAMAN

  • SAKARYA 7 YUNUS EMRE GÖÇENOĞLU

  • SAKARYA 8 ONUR YANAR

SAMSUN TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAMSUN 1 ARSLAN BOLAT

  • SAMSUN 2 ÖZGE GÖKSU

  • SAMSUN 3 TUNAHAN GÖK

  • SAMSUN 4 ONUR ÇELİK

  • SAMSUN 5 GÜLÇAY KAYA

  • SAMSUN 6 HİLMİ ÖZDEMİR

  • SAMSUN 7 ARAL DEMİRCAN

  • SAMSUN 8 KEMAL SERDAR ERBİL

  • SAMSUN 9 BÜSE BADE İSKEN

SİNOP TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİNOP 1 NURHAN ÇAYLI

  • SİNOP 2 ÇAĞLA KURT

SİVAS TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİVAS 1 KÖKSAL TEK

  • SİVAS 2 YAĞMUR AKIN

  • SİVAS 3 VELİ REÇBER

  • SİVAS 4 HAKAN TEKSEN

  • SİVAS 5 YUSUF AKGEDİK

TEKİRDAĞ TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TEKİRDAĞ 1 BİLGE SEÇKİN ÇETİNKAYA

  • TEKİRDAĞ 2 MEHMET AYTEKİN

  • TEKİRDAĞ 3 EMR SEVİLLİ

  • TEKİRDAĞ 4 İSMAİL ÖZTOK

  • TEKİRDAĞ 5 BETÜL OKUMA

  • TEKİRDAĞ 6 GÜLENAY SUNA

  • TEKİRDAĞ 7 KARDELEN EVÇİMEN

  • TEKİRDAĞ 8 ERKAN ÖZGÜR MUTLUCAN

TOKAT TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TOKAT 1 ERDOĞAN KILINÇ

  • TOKAT 2 HARUN KILIÇOĞLU

  • TOKAT 3 EMİN AKBABA

  • TOKAT 4 DİLEK FERDA YAMANLAR

  • TOKAT 5 ERSİN EVRAN

TRABZON TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TRABZON 1 SÜLEYMAN HACIBEKTAŞOĞLU

  • TRABZON 2 YAVUZ KAZANI

  • TRABZON 3 OMUUR ÖZDEMİR

  • TRABZON 4 EMİNE SPOR

  • TRABZON 5 ASİL MADENİ

  • TRABZON 6 KEMAL BAKIRCI

UŞAK TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • UŞAK 1 AYŞE İHTİLAL OĞUR

  • UŞAK 2 ÖNCÜ AKAR

  • UŞAK 3 AKIN METE

YALOVA TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • YALOVA 1 ADET SYNAR ALDI GELDİ

  • YALOVA 2 EMRAH KAZDAL

  • YALOVA 3 BURKAY HASDEMİR

YOZGAT TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ŞAKTANLI İLE YAPILAN YOZGAT 1 ASLI

  • YOZGAT 2 BEKİR ZAFER İLKEN

  • YOZGAT 3 ASLI ŞİMŞEK

  • YOZGAT 4 KÖKSAL KAPLAN

ZONGULDAK TİPİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ZONGULDAK 1 FATMA KILIÇARSLAN

  • ZONGULDAK 2 ŞENER BOSTANCI

  • ZONGULDAK 3 DİLAN GÜLLE

  • ZONGULDAK 4 TÜRKAN BAYTEKİN

  • ZONGULDAK 5 UMUR OZAN ŞAHİN

haberseyitgazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
bratca.com istanbul escort ajansı
istanbul eskort