Haber

Tavuk Dünyası, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi beslenme sponsoru oldu

– Tavuk Dünyası ortasında Türkiye Basketbol Federasyonu ile sponsorluk sözleşmesi imzalandı

İSTANBUL – Yeme-içme sektörünün lider kuruluşlarından Tavuk Dünyası, Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma ile milli takımının resmi beslenme sponsoru oldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu, Chicken World ve ulusal gruplarla resmi beslenme sponsorluğu anlaşması imzaladı. İmza töreni; Sinan Erdem, Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, Chicken World CEO’su Volkan Mumcu, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF ve Chicken World Yöneticileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. SporSalonunda gerçekleştirildi.

2012 yılında kurulan ve Türkiye’nin 53 ili, KKTC ve İspanya’da 290’dan fazla restoranda lezzetlerini misafirlerine sunan Tavuk Dünyası, 2012 yılında düzenlenen kampanya kapsamında milli takımların resmi beslenme sponsorluğunu önümüzdeki iki yıl boyunca üstlenecek. İmzalanmış anlaşma.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Ülkemizde yeme-içme sektörünün önde gelen markalarından biri olan Tavuk Dünyası’nın ‘Ulusal Basketbol Turnuvası’nın Resmi Beslenme Sponsoru olarak basketbol ailemize katılmasının heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. “İyi kadro, iyi yemek” mottosuyla uygun fiyatlarla tüketicisinin beğenisine sunan Tavuk Dünyası, önümüzdeki 2 yıl boyunca Türk basketbolunun ve milli takımlarımızın yanında olacak.Güç katıyor. Türk basketboluna güvenen tüm paydaşlarımıza bir kez daha teşekkür eder, Tavuk Dünyası ile imzaladığımız bu anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını dileriz.”

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “‘Fast Casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki en güçlü temsilcilerinden biri olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı lezzetlerimizi bir arada sunma hedefiyle faaliyet gösteriyoruz. misafirlerimizin kendilerini iyi hissedebilecekleri bir yer. Öte yandan sporla ilgilenen tüketicilerle de aramızda güçlü bir bağ var. Tavuk Dünyası’nın protein ve karbonhidratı dengeli ve doyurucu uzun tabakları hem profesyonel sporculara hem de sporla ilgilenenlere hitap ediyor.”

“Ülkemizde elde ettiğimiz başarıları dünyaya göstermek amacıyla çıktığımız bu yolda ay-yıldızla birlikte yürüyebilmeyi çok önemsiyoruz. Gönülden inanıyoruz ki; ‘İyi Takım, İyi Yemek’ söylemiyle çıktığımız bu yolda başarılarla dolu yeni bir sayfa açacağız.Tavuk Dünyası olarak bir yıldır Basketbol Ulusal Gruplarının Resmi Beslenme Sponsoru olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Spora yapılacak en küçük katkı bile bizim için çok pahalı, ülkemize mümkün olan her alanda daha uzun yıllar değer katmak istiyoruz. Ülkemizin uluslararası camiada adından söz ettirmesi için sorumluluk almaya devam edeceğiz.” Mumcu, spora ve sporculara destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu