Haber

Saruhanlı muhtarlarından Başkan Ergün’e hizmet teşekkürü

Mezarlıkların güvenliğini sağlamak için il genelinde çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesine bağlı Satırlar, Hacırahmanlı ve Tirkeş mahallesi mezarlıklarında koruma çiti çalışması gerçekleştirdi. Yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti paylaşan mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesine bağlı Şatırlar, Hacırahmanlı ve Tirkeş mahallelerindeki mezarlıklarda koruma teli çalışmasını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı Orçun Abalı, Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Koç’un Beğendiği Saruhanlı Muhtarlığı Serdar Özgedik, yürütülen çalışmanın ardından mezarlıklarda incelemelerde bulundu.

teşekkür ettiler

Şatırlar Mahallesi’nin ardından Tirkeş Mahalle Mezarlığı’nda yapılan incelemelerde Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı’ya eşlik eden Mahalle Muhtarı Hakan Ulu, “Etrafında koruma olmadığı için mezarlığımızı koruyamadık, güvenli değildi. Cengiz Başkanımız sağ olsunlar mezarlıklarımızı korkulukla korudu. Ayrıca vatandaşlarımıza ücretsiz cenaze hizmeti veriyor. Mahalle muhtarı olarak Cengiz Başkan’a mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

Şatırlar Mahallesi’ndeki incelemeye eşlik eden Mahalle Muhtarı Gürcan Eroğlu, “Cengiz Başkanımızı hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca mezarlık hizmetlerini de ücretsiz alıyoruz. Kendisine tüm çalışmalarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum.”

Abalı ve beraberindekiler daha sonra Hacırahmanlı Mahalle mezarlığında yapımı tamamlanan koruma çiti çalışmasında incelemelerde bulundu. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu