Teknoloji

Phil Spencer, PlayStation Showcase için Sony’yi Tebrik Etti

Haftanın beklenen sunumunun ardından, Phil Spencer Sonyile PlayStation Vitrini sunumundan dolayı tebrik etti. Detaylar burada sizi bekliyor.


İlginizi çekebilir:  PlayStation Showcase 2023 Sırasında Öne Çıkanlar


Oyuncular olarak büyük beklentilerle girdiğimiz PlayStation Showcase Çarşamba günü saat 23:00’te başladı. Tabii geliştirme aşamasında olduğunu bildiğimiz oyunların yanı sıra pek çok duyuruyu da gördüğümüz tanıtımın yıldızları. Metal Gear Solid Delta: Yılan Yiyen, Marvel’in Örümcek Adamı 2Ve Ejderhanın Dogması 2olmuştu.

Özellikle PlayStation kullanıcıları genel olarak sunumdan memnun olmadıklarını dile getirdiler. Bunun nedeni, gösterilenlerin çoğunun PC ve Xbox için de yayınlanacak olmasının yanı sıra Final Fantasy VII: Rebirth, çok oyunculu Horizon ve The Last of Us hakkında hiçbir şey söylenmemiş olmasıdır. Sony ve Xbox işvereni Phil Spencer, Marvel’s Spider-Man 2’nin daha bağımsız yapımlarla sahnelendiği State of Play olarak nitelendirilen PlayStation Showcase için tebrik edildi.

Phil Spencer PlayStation Vitrini için Sony’yi Kutluyor

PlayStation Studios lideri Hermen Hulst’ın gönderisine yanıt veren Spencer, şunları söyledi: “Sunumda sizi ve ekiplerinizi tebrik ederim. Bu şovlar için çok çalıştığınızı biliyorum ve bizi neyin beklediğini görmek eğlenceliydi. ‘Gösteri’ sezonuna güzel bir başlangıç.”yorum yaptı

https://twitter.com/XboxP3/status/1661494204428849154

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemde Activision Blizzard’ın satın alınması nedeniyle Microsoft ile Sony arasında ipler gerilmişti. Önümüzdeki dönemde gergin bir şekilde devam edeceğine şüphe yok ama tüm bunları bir kenara bırakıp rakibin oburluğunu tebrik etmenin popüler bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak PlayStation Showcase sırasında ekranlarımızda yer alan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ve Dragon’s Dogma 2 de Xbox Games Showcase sırasında karşımıza çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu