Haber

Memduh Büyükkılıç, Erdoğan ile görüştü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, depremin etkilerini azaltmak ve zararı en aza indirmek için özverili girişimlerini ve olağanüstü çalışmalarını sürdürürken, Önder Büyükkılıç da ikinci depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yaraları sarmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Elbistan’da karşılayan Önder Büyükkılıç, bölgede yürütülen çalışmalar hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem bölgesine ilk günden itibaren destek veren Önder Büyükkılıç’a ve Kayseri halkına teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin gücüyle her zaman birlikte zorlukların üstesinden geleceklerini söyledi.

İkinci depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde hayatın normale dönmesi için çabalarının gece gündüz devam ettiğini de belirten Başkan Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde 12 kişinin yaralarını sarmaya çalışıyoruz. deprem ve acımızı bir nebze de olsa dindirmek için. Depremzedelerimizi acılarında ya da hayatlarını yeniden düzenleme çabalarında yalnız bırakmıyor, tüm ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.”

karkamishaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu