Haber

Kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücülerinden para isteyen dilenciye ceza

Araçları durdurup para istediler… Aldıkları alkolü ceza yazılırken bile içmeye devam ettiler.

Fişlerini yırtan dilencilere 620’şer TL ceza kesildi.

ANTALYA – Antalya’nın Manavgat ilçesinde kırmızı ışıkta bekleyen araçların sürücülerinden para talep eden, aldıkları paralarla alkol satın alan ve yerde içki içen iki kişi, polis ve polis tarafından, suç süreci. Alkollü vatandaşlar ceza yazılırken alkol almaya devam etti.

Sorgun-Otogar Köprülü Kavşağı’nın altındaki çimenlikte sürekli ellerinde içki şişeleri ile alkol tüketen kişilerin kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücülerine gittiklerinin bildirilmesi üzerine Manavgat Emniyet Müdürlüğü ve Manavgat Belediyesi Zabıta ekipleri alarma geçti. , onlardan para talep edin ve trafiği tehlikeye atın.

Köprülü kavşağı altına gelen gruplar, yaya yerinde ellerinde alkol şişeleri bulunan Murat K. ve Seçkin T. isimli kişilerle karşılaştı.

Kabahatler Kanunu’na göre çevreyi rahatsız etmekten 620’şer TL para cezası kesilen şahıslar, görüntüyü çeken kamerayı görünce siyasete yöneldi.

Görüntüyü çeken basın mensubuna “Ben mağdur olayım, çekmeyin” diye seslenen alkollü şahıs, yolun karşısındaki samanların ortasında fare, yılan ve 2 kirpi ile yaşadığını söyledi.

Polis grupları ceza keserken, alkol kullanmaya devam eden 2 kişi fişlerini yırtarak polis eşliğinde yolun karşısına geçerek bulundukları yerden uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu